17 Lut Brak komentarzy admin Emfot , , ,

Woda, słońce, ciepły wiatr muskający nasze ciało. Gorący piasek i świeża bryza morska. To kusząca perspektywa zwłaszcza w podczas zimowych miesięcy. Lato kojarzy się z przyjemną gratyfikacją, błogim wypoczynkiem. Założyć seksowną bikini oraz przyciągnąć wzrok rzeszy ciekawskich mężczyzn, marzenie każdej kobiety.
Na nasze nieszczęście, nie ma nic za darmo. Atrakcyjna figura, smukłe ciało to godziny wytężonej pracy. Jesteśmy leniwi oraz pragniemy zawsze iść na skróty. Poszukujemy wyjścia awaryjnego oraz rozmyślamy nad tym, w jaki sposób można szybko schudnąć bez zbędnego wysiłku.
Alternatywą dla opornych wczasowiczów może być dieta kopenhaska. Jest ratunkiem na odwieczny problem, jak można błyskawicznie schudnąć oraz nie popaść w chorobę. Podczas jej trwania możemy spożywać niewielkie ilości warzyw i jeden owoc dziennie. Pozytywny wpływ na proces odchudzania ma także pozbawione tłuszczu, gotowane mięso.
Regułą w żadnym wypadku nie do podważenia jest zakaz podjadania między posiłkami. Pory spożywania poszczególnych posiłków są ściśle określone. Pierwszy posiłek powinniśmy zjeść najpóźniej do ósmej, obiad do czternastej, a kolację do 18:00. Nasz aktualny tryb życia, skutecznie nam to utrudnia.
Kolejną podstawową reguła jest regularne nawadnianie organizmu. Jest to niezwykle istotne, gdyż wraz z tkanką tłuszczową nasz organizm traci mnóstwo witamin oraz minerałów odżywczych. Napojami, które możemy pić bez większych ograniczeń, jest niegazowana woda mineralna, niesłodzona herbata lub nieco rzadziej kawa. Rozsądek i stała kontrola lekarska w trakcie trwania diety to najlepsza recepta na pytanie, jakimi sposobami można szybko pozbyć się nadprogramowych kilogramów i nie doświadczyć powstania efektu jojo.